Folkowe wakacje 2019

Lato w mieście nie musi być nudne!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na letnie warsztaty taneczne z Zespołem Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego JANTAR

slider image slider image slider image slider image

Folkowe Wakacje 2019

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Imię i nazwisko rodzica

Adres e-mail
Telefon

Wybrany turnus
Cena
Miejsce zatrudnienia na UG

Imię i nazwisko dziecka

Data urodzenia

Treść zgłoszenia

Klauzula Informacyjna

Podanie danych i zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia zgłoszenia oraz udziału dziecka w Folkowych Wakacjach. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe wysłanie zgłoszenia.

Informujemy, że Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres wakacje@sia-jantar.pl oraz zamieszczenie w jej treści numeru zgłoszenia, który został Tobie nadany. Jesteśmy tylko ludźmi, więc usunięcie Twoich danych potrwa ok. 48h i powiadomimy Ciebie o tym fakcie. Cofnięcie zgody przed zakończeniem Turnusu wiązać się będzie z rezygnacją z uczestnictwa w Folkowych Wakacjach.

Dane uczestnika Folkowych Wakacji zostaną usunięte z naszej bazy danych w terminie 30 dni od zakończenia ostatniego Turnusu edycji 2019. Dane kontaktowe pozostaną w naszej bazie teleadresowej abyśmy mogli poinformować Ciebie o kolejnych edycjach Folkowych Wakacji. Twoje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą przekazywane państwom trzecim ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione do tego z mocy prawa.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).